• Matrac PIANO

Latexový matrac najvyššej kvality vo svojej produktovej skupine.

Vzduchové kanáliky a pórovitá štruktúra zaisťujú najlepšie ventilačné vlastnosti, čo reguluje zásobovanie organizmu vodou. Piano má veľmi atraktívny vzhľad a pritom zaisťuje maximálne pohodlie odpočinku rovnako v zime, ako aj v lete. Odporúčame ho na polohovateľné lamelové rošty.

Latexový matracPolohovaťeľný lamelový roštObojstranný matrac

10 ROČNÁ ZÁRUKA NA KVALITU LATEXOVÉHO JADRA.

Ako funguje Shenergy?

Shenergy Premium je najkvalitnejší materiál používaný ako vrchný úplet matraca. Použitie zlatej nite mu dodáva neopakovateľný vzhľad so zdravotnými vlastnosťami zlata. Vďaka patentovanému systému vo svojich vláknach obsahuje záporne nabité ióny – „anióny”(-). Aktívne faktory použité v poťahu Shenergy Premium prenikajú prestieradlom a pyžamom do ľudského tela. Tu „anióny” smerujú do kladne nabitých „katiónov” (+) a neutralizujú ich. Katióny (+) majú vplyv na nesprávnu funkčnosť organizmu, čo sa môže prejaviť napríklad stresom, nespavosťou, artritídou.

Prečo funguje Shenergy?

Najmenšie nedeliteľné častice každej matérie majú neutrálne atómy. Ak sú nabité elektricky, nazývajú sa iónmi. Kladne nabité ióny sú katióny (+) a záporné anióny (-). Anióny majú silnú tendenciu viazania s katiónmi ako kuchynská soľ (chlorid sodný). Kladne nabitý katión sodíka sa viaže s (záporne nabitým) aniónom chloridu a vytvára neutrálny chlorid sodný.

Podstata Shenergy Premium

Funkciou úpletu Shenergy Premium je udržiavanie života v primeranej rovnováhe, založenej na viažucich sa iónoch a prenikaní aktívnych faktorov z vlákien úpletu do ľudského tela. Shenergy je nabitý záporne.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Matrac PIANO

  • Kód produktu: Matrac PIANO
  • Dostupnosť: Skladom
  • 616.00€

  • Bez DPH: 616.00€

Dostupné možnosti