• Matrac FORTE

Matrac z „lenivej peny", ktorá sa pod vplyvom teploty a hmotnosti používateľa prispôsobuje tvaru tela. Tento matrac ideálne rozkladá body tlaku, čím poskytuje neporovnateľné pohodlie spánku. Zároveň veľmi priaznivo pôsobí na chrbticu a kĺby a zlepšuje krvný obeh, ako aj náladu jeho používateľov. Taštičkové pružiny multipocket zaisťujú optimálne prispôsobenie matraca tvaru tela. Uplatnené technológie sú využívané pri výrobe pomôcok, ktoré predchádzajú bolestiam spôsobených stláčaním, vytváraniu preležanín a rôznych komplikácií s chrbticou. Odporúčame ho na polohovateľné lamelové rošty.
Taštičkový matracMatrac z pamäťovej penyObojstranný matracPolohovaťeľný lamelový rošt

10 ROČNÁ ZÁRUKA NA JADRO TAŠTIČKOVÉHO TYPU.

Ako funguje Shenergy?

Shenergy Premium je najkvalitnejší materiál používaný ako vrchný úplet matraca. Použitie zlatej nite mu dodáva neopakovateľný vzhľad so zdravotnými vlastnosťami zlata. Vďaka patentovanému systému vo svojich vláknach obsahuje záporne nabité ióny – „anióny”(-). Aktívne faktory použité v poťahu Shenergy Premium prenikajú prestieradlom a pyžamom do ľudského tela. Tu „anióny” smerujú do kladne nabitých „katiónov” (+) a neutralizujú ich. Katióny (+) majú vplyv na nesprávnu funkčnosť organizmu, čo sa môže prejaviť napríklad stresom, nespavosťou, artritídou.

Prečo funguje Shenergy?

Najmenšie nedeliteľné častice každej matérie majú neutrálne atómy. Ak sú nabité elektricky, nazývajú sa iónmi. Kladne nabité ióny sú katióny (+) a záporné anióny (-). Anióny majú silnú tendenciu viazania s katiónmi ako kuchynská soľ (chlorid sodný). Kladne nabitý katión sodíka sa viaže s (záporne nabitým) aniónom chloridu a vytvára neutrálny chlorid sodný.

Podstata Shenergy Premium

Funkciou úpletu Shenergy Premium je udržiavanie života v primeranej rovnováhe, založenej na viažucich sa iónoch a prenikaní aktívnych faktorov z vlákien úpletu do ľudského tela. Shenergy je nabitý záporne.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Matrac FORTE

  • Kód produktu: Matrac FORTE
  • Dostupnosť: Skladom
  • 590.00€

  • Bez DPH: 590.00€

Dostupné možnosti