• Matrac NUTA

Taštičkovo-latexový matrac, v ktorom bola použitá novátorská technológia Hi-Low, vyvinutá americkou spoločnosťou Leggett&Platt. Špeciálne pružiny so 7 zónami umožňujú nastavenie dvoch nezávislých vertikálnych stupňov tvrdosti s rozdielnou výškou. Vyššie pružiny jemne prenášajú hmotnosť vášho tela na matrac a nižšia vrstva postupne preberá plné zaťaženie. Latexové dosky umiestnené po stranách taštičkového jadra sú priaznivé pre pokožku a dýchacie cesty. Vyznačujú sa príjemnou arómou a pritom obmedzujú rozvoj roztočov. Odporúčame ho na polohovateľné lamelové rošty.

Taštičkový matracLatexový matracPolohovaťeľný lamelový roštObojstranný matrac

10 ROČNÁ ZÁRUKA NA JADRO HI-LOW.

Ako funguje Shenergy?

Shenergy Premium je najkvalitnejší materiál používaný ako vrchný úplet matraca. Použitie zlatej nite mu dodáva neopakovateľný vzhľad so zdravotnými vlastnosťami zlata. Vďaka patentovanému systému vo svojich vláknach obsahuje záporne nabité ióny – „anióny”(-). Aktívne faktory použité v poťahu Shenergy Premium prenikajú prestieradlom a pyžamom do ľudského tela. Tu „anióny” smerujú do kladne nabitých „katiónov” (+) a neutralizujú ich. Katióny (+) majú vplyv na nesprávnu funkčnosť organizmu, čo sa môže prejaviť napríklad stresom, nespavosťou, artritídou.

Prečo funguje Shenergy?

Najmenšie nedeliteľné častice každej matérie majú neutrálne atómy. Ak sú nabité elektricky, nazývajú sa iónmi. Kladne nabité ióny sú katióny (+) a záporné anióny (-). Anióny majú silnú tendenciu viazania s katiónmi ako kuchynská soľ (chlorid sodný). Kladne nabitý katión sodíka sa viaže s (záporne nabitým) aniónom chloridu a vytvára neutrálny chlorid sodný.

Podstata Shenergy Premium

Funkciou úpletu Shenergy Premium je udržiavanie života v primeranej rovnováhe, založenej na viažucich sa iónoch a prenikaní aktívnych faktorov z vlákien úpletu do ľudského tela. Shenergy je nabitý záporne.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Matrac NUTA

  • Kód produktu: Matrac NUTA
  • Dostupnosť: Skladom
  • 557.00€

  • Bez DPH: 557.00€

Dostupné možnosti